Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri HEADING FILTER, 2023 Vietnam Uluslararası Çimento ve Beton Ekipmanı Fuarını ziyaret etmenizi istiyor.
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-576-83670777
Şimdi iletişime geçin

HEADING FILTER, 2023 Vietnam Uluslararası Çimento ve Beton Ekipmanı Fuarını ziyaret etmenizi istiyor.

2023-11-14

Son şirket haberleri HEADING FILTER, 2023 Vietnam Uluslararası Çimento ve Beton Ekipmanı Fuarını ziyaret etmenizi istiyor.

Bizim stand numaramız: 64;


Teması: Çimento teknolojisi ve ekipmanları merkezli endüstriyel endüstri zinciri;


Yer: Vietnam, Ho Chi Minh Kongre ve Sergi Merkezi;


Zaman: 22-23 Kasım 2023

 

Sergi bağlantısı: Selina, WhatsApp: +86 15502127386

 

hakkında en son şirket haberleri HEADING FILTER, 2023 Vietnam Uluslararası Çimento ve Beton Ekipmanı Fuarını ziyaret etmenizi istiyor.  0

 

Sergi giriş:
Yıllık Vietnam Çimento ve Beton Ekipmanı Fuarı, Vietnam'daki en büyük ve en profesyonel çimento endüstrisi etkinliğidir.


Bu sergi, çimento teknolojisi ve ekipmanları merkezli bir endüstriyel zinciri, ayrıca madencilik, kum ve beton gibi yukarı ve aşağı akışlı endüstrileri bir araya getirecek.Çimento şirketlerinin endüstriyel zincirlerini genişletmeleri için gelişim fırsatları sağlamakAynı dönemde B2B konferansları ve zirve teknoloji forumları da düzenlenecek ve katılımcılar için sergilerini alıcılarla doğrudan bağlantı kurmak için profesyonel bir platform sağlayacak.ve aynı sektörde kurumsal ürünlerin en son gelişim eğilimlerini göstermekAyrıca, farklı bölgelerden gelen alıcıların katılımcıların ürünlerini ve şirketin gelişim eğilimlerini daha net bir şekilde anlamalarını sağlamak için bir ürün tanıtım bölümü eklendi.


Aynı zamanda, organizatör, yerel temsilci çimento fabrikalarını denetlemek için yerüstü denetim faaliyetleri de düzenleyecektir.Vietnamlı çimento pazarını daha iyi anlamak ve endüstriyel ürünlerin gelişim eğilimlerini keşfetmek için.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Endüstriyel Filtre Bezi Tedarikçi. Telif hakkı © 2022-2024 industrial-filtercloth.com . Her hakkı saklıdır.