Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Endüstriyel filtre torbaları için ortak malzemeler
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-576-83670777
Şimdi iletişime geçin

Endüstriyel filtre torbaları için ortak malzemeler

2023-10-11

Son şirket haberleri Endüstriyel filtre torbaları için ortak malzemeler

1. PTFE. PTFE filtresi torbaları polytetrafluoroetilen filtre malzemesinden yapılır. Polytetrafluoroetilen benzersiz bir moleküler yapıya sahip nötr bir polimer bileşiktir, yaniTamamen simetrik bir yapı.

Özel yapısı, iyi termal istikrar, kimyasal istikrar, yalıtım, yağlama, su direnci vb.
Yüksek sıcaklığa dayanıklılık, geniş çalışma sıcaklık aralığı, 260 °C'de uzun süre sürekli olarak kullanılabilir (yüksek sıcaklık, anlık sıcaklık 280 °C'ye ulaşabilir); güçlü kimyasal kararlılık,korozyon direnci; iyi kendi kendine yağlandırma, son derece düşük sürtünme katsayısı, küçük filtre aşınması; PTFE Filmin yüzey gerilimi çok düşüktür,ve iyi yapışkanlıksızlığı ve su karşıtlığı var.

 

2. Poliester---PE filtre torbaları poliester lif kumaşından yapılır. Poliester lif oda sıcaklığında iyi performans gösterir ve torba filtrelerinde ana filtre malzemesidir.
Kuru koşullarda 130 ° C çalışma sıcaklığına dayanabilir; 130 ° C'nin üzerinde sürekli çalışma sertleşir, solur ve kırılgan hale gelir ve sıcaklık da dayanıklılığını zayıflatır.Kesinlik aralığı1 ila 300 mikron.

 

3. Nylon---Nylon filtresi torbaları nilon örgü kumaşından yapılır. Nilon örgü aynı zamanda nilon örgü, nilon örgü ve nilon örgü olarak da adlandırılır. Kimyasal sentetik lifden yapılır ve poliamid sistemine aittir..
Filtre torbasında kullanılan naylon örgü yüksek dayanıklılığa, iyi aşınmaya, kimyasallara, suya ve elastiğe sahiptir.Mürekkep çok iyi geçebilir.. dezavantajı, naylon örgülerinin daha fazla gerilme kapasitesine sahip olmasıdır.Ekran baskı platosunun gevşemesine ve doğruluğunu azaltmasına neden olur.
Bu nedenle, yüksek boyut doğruluğu gerektiren baskı devre kartları için uygun değildir.

 

4. Polipropilen---PP filtre torbaları polipropilen lif kumaşından yapılır. Polipropilen iyi aşınma direnci ve yüksek elastik geri kazanma oranına sahiptir. Mükemmel bir termoplastik lifdir.Polipropilen kalıbı, erime tesislerinde düşük sıcaklıkta puls için kullanılırKimyasal ve farmasötik tesislerde kullanılan filtre torbaları ve nabız filtresi torbaları. Polipropilen doğruluk aralığı: 0.1 - 500 mikron, maksimum sıcaklık 94 derece.


5. Paslanmaz çelik metal örgü---metal filtre torbası yüzey filtrasyonu, çok düşük akış direnci ile. Filtre malzemeleri için kullanılan dokuma yöntemleri şunları içerir: dokuma tipi, twill tipi ve keten tipi.
Metal ağlı filtre torbaları, hidrolik ve yağlama sistemlerindeki yağ emici filtrelerde veya yüksek hızlı sıvıların kaba filtrasyonu veya soğutma sıvılarının güvenlik filtrasyonu için kullanılır.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Endüstriyel Filtre Bezi Tedarikçi. Telif hakkı © 2022-2024 industrial-filtercloth.com . Her hakkı saklıdır.