Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Pulse Bag toz toplayıcılarında toz filtresi torbalarının rolü
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-576-83670777
Şimdi iletişime geçin

Pulse Bag toz toplayıcılarında toz filtresi torbalarının rolü

2023-11-16

Son şirket haberleri Pulse Bag toz toplayıcılarında toz filtresi torbalarının rolü

Torba toz toplayıcı, filtre toz toplayıcı olarak da adlandırılır.Tozu içeren gazdaki katı parçacıkları yakalamak için kumaş veya dokunmamış kumaştan yapılan torba şeklinde filtre elemanları kullanan herhangi bir ekipmanı torba toz toplayıcı olarak adlandırılabilir.Çanta toz toplayıcı genellikle bir kutu gövdesi oluşur, bir filtre torbası, bir filtre torbası çerçevesi, bir toz temizleme mekanizması, bir kül toplayıcı, bir toz boşaltma valfi ve diğer bileşenler.

 

 

hakkında en son şirket haberleri Pulse Bag toz toplayıcılarında toz filtresi torbalarının rolü  0

 

Ventilatör gücünün çekişi altında, darbe torbası toz toplayıcı, toz temizleme borusu ve toz temizleme kapağı ağzında negatif basınç ortamı oluşturur.Toz toplayıcı genel sözleşme işletim ve bakım üreticisi, toz noktasındaki tozun basınç farkının etkisi altında toz toplayıcıya girmesini sağlar., dahil olmak üzere toz gazı hava girişinden toz toplayıcıya girdiğinde, hava akış hızı yavaşlar.Ve kaba parçacıklar hava akışından ayrılıp toz toplama odasına yerleşir.Parlak toz, hava akışı ile torbanın içinden geçtiğinde, torbanın dış yüzeyinde engellenir ve temiz gaz hava çıkışından boşaltılır.


Çantanın yüzeyinde toz tabakası kalın olduğunda, nabız kontrolörü, patlama vanalarını açmak için bir komut verir.ve hava yastığının içindeki basınçlı hava, hava borusundan yüksek hızda püskürtülür.Aynı zamanda, püskürtülmüş havanın miktarının birkaç katı olan çevresel hava, torbaya girmeye zorlanır ve içten dışarı hızlı bir şekilde akar.Enjeksiyon, torbanın dış yüzeydeki tozları toz toplama odasına üfler., ve kül küpünden boşaltılır.


Toz toplayıcısının toz temizleme sistemi, sadece filtre torbasına zarar vermeden toz temizlemeyi sağlayarak değil, aynı zamanda filtre torbasının kullanım ömrünü de sağlayan bir darbe enjeksiyon yöntemi kullanır.Toz temizleme süreci otomatik olarak bir nabız kontrolörü tarafından kontrol edilir, basınç farkı kontrolü veya zaman kontrolü kullanabilir.

hakkında en son şirket haberleri Pulse Bag toz toplayıcılarında toz filtresi torbalarının rolü  1

Toz temizleme filtresi torbalarının temel özellikleri
(1) Toz temizleme verimliliği yüksek, genellikle %99'dan fazladır ve çıkış duman gazı konsantrasyonu 50mg/m3 veya hatta 10mg/m3'den aşağıya ulaşabilir
(2) İşleme gazı hacim aralığı büyüktür ve yüksek konsantrasyonlu toz içeren gazları işleyebilir;
(3) Yapı nispeten basittir ve çalıştırılması ve bakımı kolaydır;
(4) Aynı toz temizleme verimliliği altında, maliyeti ve işletme maliyetleri elektrostatik yağdırıcılardan daha düşüktür;
(5) Toz özelliklerine duyarsızdır ve toza özgü dirençten etkilenmez.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Endüstriyel Filtre Bezi Tedarikçi. Telif hakkı © 2022-2024 industrial-filtercloth.com . Her hakkı saklıdır.