Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri PE poliester filtre torbalarının kullanımında sorun giderme
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-576-83670777
Şimdi iletişime geçin

PE poliester filtre torbalarının kullanımında sorun giderme

2023-10-09

Son şirket haberleri PE poliester filtre torbalarının kullanımında sorun giderme

Poliester filtre torbası, katı-sıvı ayrımında ve katı-gaz ayrımında yaygın olarak kullanılan yaygın kullanılan bir filtre torbasıdır.PE polyester filtre poşeti, polyester lifinden yapılmıştır. Dokunmamış iğne delikleme işlemi, sıcak hava ayarlama ve diğer işleme yöntemleri. Boyutsal istikrar, yüksek dayanıklılık, uzun uzanma ve iyi elastik geri kazanma avantajlarına sahip bir filtre torbası.Uygunsuz bir şekilde kullanılırsa bazı hasarlar meydana gelebilir.Aşağıdaki sorun giderme yöntemleri:

 

 

Genel olarak, PE poliester filtre torbalarının arızalanmasının ana nedenleri şunlardır:


1PE poliester filtre torbalarının kullanımı sırasında mekanik aşınma arızası
1) Filtre torbası ve filtre torbası kafesi arasında giyin.
Filtre çantası, çanta kafesinin ilgili halkalı kaburgalarında deliklere sahiptir, görünüşe göre çanta kafesindeki burrs nedeniyle.Eğer üretim sürecinde çuval kafesinin aşınmasını önlemek veya azaltmak istiyorsanız, çuval kafesinin kalitesi sıkı bir şekilde kontrol edilmelidir.Bu kusurlar filtre torbasının kullanım etkisini doğrudan etkileyecek ve filtreleme süresini büyük ölçüde kısaltacaktırÇantanın kullanım ömrü.

2) Filtre torbası ve kabuğu arasında giyin.
Tasarım veya montaj nedenlerinden dolayı, filtre torbasının montajından sonra, kabuk ve kabuk (veya iç boru desteği) müdahale eder veya kabuk filtre torbasına çok yakın olursa,Enjeksiyon sırasında titreme ve kabuk sürtünmesi oluşur., bir kullanım süresi sonra, poliester su geçirmez filtre torbası ile kabuk parçaları arasındaki temas deliği, ambalaj torbasına zarar verir.

3) Filtre torbaları gevşek, filtre torbaları arasındaki kafese zarar verir.


2PE poliester filtre torbalarının kullanımı sırasında hava aşınması


3Sıcaklık, poliester su geçirmez filtre torbalarının arızalanmasına neden olur.


4İşlemin erken aşamasında önceden işlenmemesinden kaynaklanan ambalaj torbası arızası.
Yeni toz toplayıcı kullanıma sunulmadan önce,Paketleme torbasının yüzeyine takılan yağ filtresinin yanmasını önlemek için ham tozu kullanmadan önce filtre torbasının yüzeyi önceden kaplanmalıdır.Bazı üretim hattı operatörleri kullanıma sunmak için sabırsızlanıyorlar ve bu işe dikkat etmiyorlar veya bu işi görmezden geliyorlar.


5Çok fazla parametre ayarlaması nedeniyle paketleme başarısız.


6Filtre torbalarının yanlış seçimi
Farklı filtreleme koşulları için uygun filtreleme hassasiyetini ve farklı seçenekleri seçmek çok önemlidir.PE poliester filtre torbası malzemesi yanlış seçilirse,, düzgün çalışmaz; farklı bir filtre torbası farklı dikişler seçmelidir ve bu da torba yapım sürecinde dikkate alınmalıdır.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Endüstriyel Filtre Bezi Tedarikçi. Telif hakkı © 2022-2024 industrial-filtercloth.com . Her hakkı saklıdır.